Pokoje Gościnne "U Bożeny"

Piwniczna Zdrój i jej atrakcje

Piwniczna zdrój jest miejscowością turystyczno-wypoczynkową położoną nad Popradem w sercu Beskidu Sądeckiego, stąd też jest już blisko w Pieniny.

Miasteczko bogate jest w liczne źródła wód mineralnych, znajduje się tutaj Zakład Butelkowania Naturalnej Wody „Piwniczanka”, można spacerować po Leśnym Parku Zdrojowym, korzystać z pijalni wód mineralnych, a lecznictwem zajmuje się Sanatorium Limba

Okolica ze znacznie urozmaiconym terenem oferuje wiele szlaków pieszych, rowerowych, narciarskich oraz konnych. Rzeka Poprad umożliwia spływy tratwami, kajakami, pontonami, przyciąga do siebie również miłośników wędkarstwa.

Piwniczna zdrój  posiada bogatą bazę noclegową znajduje się tutaj wiele ośrodków wczasowych, pensjonatów oraz pokoi gościnnych.

Turyści chętnie odwiedzają te regiony również zimą, najbardziej rozpowszechnionym sportem zimowym jest narciarstwo, do dyspozycji gmina oferuje wyciągi narciarskie w Wierchomli, w Suchej Dolinie, w Kosarzyskach i w Kokuszce. Dodatkowo zimą skituring staje się coraz bardziej popularny, pasjonaci tej dyscypliny sportowej szukają wypoczynku z dala od zatłoczonych stoków.  Góry noclegi zapraszają na wypoczynek.


Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje Gościnne U Bożeny
Piwniczna Zdrój i jej atrakcje